koniec obrazka
o firmiepromocjeoferta pracybiuro projektowekontaktuwaga
koniec ramki
el-sigma

Oferta pracy

W związku z procesem rekrutacji informujemy, że:

- Administratorem danych osobowych jest TWN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą 72-200 Nowogard, ul. Bohaterów Warszawy 34,
- dane osobowe są przetwarzane w związku ze złożoną ofertą dot. naboru na wolne stanowisko pracy,
- dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa,
- dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji i w przypadku nie przyjęcia kandydata do pracy niezwłocznie usuwane , w przypadku zatrudnienia przechowywane przez okres zgodny z powszechnie obowiązującymi przepisami,
- osoba przekazująca swoje dane ma prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
- osoba przekazująca swoje dane ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych osobowych,
- osoba przekazująca swoje dane ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
Podanie powyższych danych jest wymogiem ustawowym, brak lub podanie niepełnych danych może być podstawą do odrzucenia oferty,
Firma TWN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie przewiduje wykorzystania danych w celach innych niż w związku z naborem, lub zatrudnieniem.

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:
Sprzedawca
dla oddziału Nowogard
  • Zadania:
    • budowanie i rozwijanie relacji z klientami oddziału
    • bieżąca obsługa klientów w oddziale
    • realizowanie planów sprzedażowych
    • porządkowanie dokumentów

  • Wymagania:
    • umiejętność kontaktu i rozmowy z klientami
    • znajomość rynku elektroinstalacyjnego i elektroenergetycznego
    • wiedza techniczna z zakresu branży elektrycznej
    • prawo jazdy kat. B.

  • Oferujemy:
    • motywacyjny system wynagradzania
    • możliwość pracy i rozwoju w prestiżowej firmie
    • szkolenia produktowo-handlowe

CV proszę przesyłać na adres: piotr@twn.pl

RODO: W CV należy umieścić dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym także ewentualnie dołączonego wizerunku) przez TWN Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Znana jest mi treść obowiązku informacyjnego, przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie”.

Projektant (lub asystent projektanta) sieci energetycznych 0,4kV i 15kV
Szczecin
    - znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel);
    - znajomości obsługi urządzen biurowych;
    - znajomości czytania map zasadniczych, wtórników;
    - znajomość środowiska AutoCad 2D;
    - prawo jazdy kategorii B – mile widziane;
    pracę w doświadczonym zespole inżynierów, pełnym wymiarze
    czasu pracy w oddziale szczecinskim naszego biura Szczecin przy ul. Cukrowej 10i

CV proszę przesyłać na adres: rekrutacja@twn.pl

Asystent biurowy
Szczecin
    - znajomość środowiska AutoCad 2D – mile widziane;
    pracę w młodym doświadczonym zespole, pełnym wymiarze